Tour du Loir-et-Cher

  • -

Rit 3

Droué - Vendôme (178km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Sojasun Espoir-ACNC 4u16'54"
2 Team Coloquick
3 Team Virtu Cycling
4 Elkov-Author
5 Team Coloquick
6 Team Virtu Cycling + 4"
7 Riwal Ceramicspeed CT + 11"
8 Sojasun Espoir-ACNC + 19"
9 UC Nantes Atlantique
10 Wanty-Groupe Gobert
11 Nippo-Vini Fantini-Eur. O...
12 Riwal Ceramicspeed CT
13 Lotto Soudal U23
14 Team Virtu Cycling
15 Beat Cycling Club
16 SCO Dijon
17 UNO-X Norwegian Dev. Team
18 Chambéry Cyclisme Formati...
19 Team Differdange - Losch
20 Armor-Marie Morin-Rideau
21 Hrinkow Advarics Cycleang
22 Selectie - Zweden
23 Team Coloquick
24 Team Coop
25 Océane Top 16
26 Lotto Soudal U23
27 UNO-X Norwegian Dev. Team
28 CR4C Roanne
29 Elkov-Author
30 Chambéry Cyclisme Formati...
31 JLT Condor
32 GSC Blagnac Vélo Sport 31
33 Team Differdange - Losch
34 Metec-TKH Continental CT
35 Elkov-Author
36 Team Coloquick
37 Metec-TKH Continental CT
38 Lotto Soudal U23
39 Selectie - Beloften Frank...
40 JLT Condor + 48"
41 Océane Top 16 + 57"
42 Destil - Parkhotel Valken...
43 SCO Dijon + 1'00"
44 UC Nantes Atlantique
45 Bennelong SwissWellness C...
46 Sojasun Espoir-ACNC
47 Océane Top 16
48 Riwal Ceramicspeed CT + 1'05"
49 Chambéry Cyclisme Formati... + 1'28"
50 Elkov-Author + 19"
51 Hrinkow Advarics Cycleang + 2'01"
52 GSC Blagnac Vélo Sport 31 + 2'10"
53 Chambéry Cyclisme Formati... + 2'15"
54 UC Nantes Atlantique + 2'17"
55 Selectie - Frankrijk + 2'32"
56 Hrinkow Advarics Cycleang
57 Bennelong SwissWellness C...
58 Elkov-Author
59 Selectie - Zweden
60 Armor-Marie Morin-Rideau
61 Armor-Marie Morin-Rideau
62 Riwal Ceramicspeed CT
63 Riwal Ceramicspeed CT
64 Team Coop
65 Selectie - Frankrijk
66 SCO Dijon
67 SCO Dijon + 2'40"
68 UNO-X Norwegian Dev. Team + 2'46"
69 Team Coop
70 UC Nantes Atlantique + 2'57"
71 GSC Blagnac Vélo Sport 31
72 Sojasun Espoir-ACNC + 3'15"
73 Kinan Cycling Team
74 Selectie - Estland
75 Team Coloquick
76 UNO-X Norwegian Dev. Team
77 Selectie - Estland
78 Hrinkow Advarics Cycleang
79 CR4C Roanne
80 AVC Aix-en-Provence
81 Sojasun Espoir-ACNC
82 Selectie - Frankrijk
83 Metec-TKH Continental CT
84 Team Coop + 3'39"
85 Team Differdange - Losch
86 Lotto Soudal U23 + 3'41"
87 Team Pro Immo Nicolas Rou... + 4'30"
88 Riwal Ceramicspeed CT
89 UC Nantes Atlantique + 5'06"
90 Armor-Marie Morin-Rideau
91 Selectie - Estland
92 Team Differdange - Losch
93 GSC Blagnac Vélo Sport 31
94 Selectie - Japan
95 Kinan Cycling Team
96 Team Differdange - Losch
97 JLT Condor
98 Selectie - Frankrijk
99 Lotto Soudal U23
100 Metec-TKH Continental CT
101 Selectie - Estland
102 UNO-X Norwegian Dev. Team
103 UNO-X Norwegian Dev. Team
104 SCO Dijon
105 Selectie - Frankrijk
106 Armor-Marie Morin-Rideau
107 Hrinkow Advarics Cycleang
108 CR4C Roanne
109 CR4C Roanne
110 Hrinkow Advarics Cycleang
111 Bennelong SwissWellness C...
112 Bennelong SwissWellness C...
113 SCO Dijon
114 Chambéry Cyclisme Formati...
115 Selectie - Zweden
116 Metec-TKH Continental CT
117 Kinan Cycling Team
118 UC Nantes Atlantique
119 Team Differdange - Losch
120 Océane Top 16
121 Armor-Marie Morin-Rideau + 5'12"
122 Bennelong SwissWellness C... + 19"
123 AVC Aix-en-Provence + 5'48"
124 Elkov-Author + 5'55"
125 Sojasun Espoir-ACNC + 6'22"
126 JLT Condor
127 Chambéry Cyclisme Formati... + 6'47"
128 CR4C Roanne + 7'31"
129 CR4C Roanne
130 Team Virtu Cycling + 7'35"
131 AVC Aix-en-Provence + 8'10"
132 Selectie - Zweden + 8'50"
133 Team Virtu Cycling + 9'16"
134 Team Virtu Cycling
135 JLT Condor