Tour of Szeklerland

  • -

Rit 3

Csíkszereda/Miercurea Ciuc - Hargitafürdo/Harghita Bai (180.5km)

Rituitslag

Positie Renner Team Tijd / Punten
1 Loborika Favorit Team 4u35'59"
2 Atlas Personal-Jakroo + 14"
3 LKT Team Brandenburg + 27"
4 ISD-Lampre Continental + 32"
5 Tusnad Cycling Team
6 Raiko Stölting
7 Miche - Guerciotti + 35"
8 RC Arbö Wels Gourmetfein
9 ISD-Lampre Continental + 48"
10 Selectie - Hongarije
11 Selectie - Slovakije
12 Kolss Cycling Team + 52"
13 RC Arbö Wels Gourmetfein
14 RC Arbö Wels Gourmetfein + 55"
15 Selectie - Spanje
16 Baby-Dump Lemmens Wilvo W... + 1'09"
17 Gen.Videa Ballan Coppi Ga... + 1'14"
18 Selectie - Oekraine + 1'16"
19 Nessebar Shockblaze CT + 1'18"
20 Kolss Cycling Team
21 Salcano - Manisaspor CT + 1'19"
22 Selectie - Wit-Rusland + 1'28"
23 Selectie - Duitsland + 1'42"
24 Selectie - Servië + 1'45"
25 Selectie - Hongarije + 1'47"
26 LKT Team Brandenburg + 1'49"
27 Kolss Cycling Team + 2'04"
28 CMI - Trilogy Group + 2'08"
29 SP.Tableware Cycling Team
30 Selectie - Bulgarije + 2'10"
31 Loborika Favorit Team
32 SP.Tableware Cycling Team + 2'16"
33 Tusnad Cycling Team + 2'17"
34 Selectie - Roemenië
35 Selectie - Turkije + 2'20"
36 Selectie - Tsjechië + 2'23"
37 Selectie - Servië
38 Selectie - Hongarije
39 Selectie - Bulgarije
40 ISD-Lampre Continental + 2'36"
41 Tusnad Cycling Team + 2'43"
42 Selectie - Bulgarije
43 Selectie - Roemenië + 3'03"
44 Tusnad Cycling Team + 3'09"
45 Miche - Guerciotti + 3'25"
46 Kolss Cycling Team + 3'40"
47 Selectie - Roemenië + 3'48"
48 LKT Team Brandenburg + 4'01"
49 Nessebar Shockblaze CT
50 Selectie - Roemenië + 4'26"
51 Selectie - Wit-Rusland + 4'42"
52 Selectie - Wit-Rusland + 4'46"
53 Selectie - Hongarije + 4'49"
54 SP.Tableware Cycling Team + 4'59"
55 Selectie - Tsjechië
56 Selectie - Turkije + 5'02"
57 Selectie - Tsjechië
58 Selectie - Servië
59 LKT Team Brandenburg
60 Selectie - Servië
61 Nessebar Shockblaze CT
62 Selectie - Turkije + 5'10"
63 Selectie - Wit-Rusland + 5'36"
64 Selectie - Oekraine + 7'14"
65 Selectie - Wit-Rusland + 7'21"
66 Selectie - Servië
67 Selectie - Hongarije + 7'23"
68 Britain East Midlands Met...
69 Kolss Cycling Team + 7'28"
70 Selectie - Israël + 7'30"
71 Selectie - Turkije + 7'34"
72 Selectie - Roemenië + 7'51"
73 Selectie - Slovakije + 8'20"
74 Selectie - Oekraine + 8'35"
75 ISD-Lampre Continental + 8'38"
76 Selectie - Israël + 8'53"
77 Selectie - Wit-Rusland + 8'54"
78 Selectie - Hongarije + 9'21"
79 Jakroo Fuji Test Team + 9'22"
80 Selectie - Hongarije + 9'25"
81 SP.Tableware Cycling Team
82 SP.Tableware Cycling Team
83 Selectie - Israël
84 Selectie - Israël
85 Selectie - Wit-Rusland + 9'47"
86 West-Frisia / Alcmaria Vi... + 10'15"
87 Nessebar Shockblaze CT + 10'40"
88 Selectie - Tsjechië
89 CMI - Trilogy Group + 11'22"
90 Nessebar Shockblaze CT + 11'43"
91 Selectie - Israël + 11'52"
92 Selectie - Israël + 12'15"
93 Tusnad Cycling Team + 12'46"
94 Kolss Cycling Team
95 DRC Wielerploeg De Mol + 13'11"
96 RC Arbö Wels Gourmetfein + 13'44"
97 RC Arbö Wels Gourmetfein
98 Nessebar Shockblaze CT
99 Miche - Guerciotti + 15'42"
100 Selectie - Bulgarije
101 Selectie - Roemenië
102 LKT Team Brandenburg
103 Selectie - Groot-Brittani...
104 LKT Team Brandenburg
105 LKT Team Brandenburg
106 LKT Team Brandenburg + 15'56"
107 Selectie - Israël + 16'04"
108 Selectie - Frankrijk + 23'26"