Deze kalender bevat een overzicht van de voornaamste koersen. Klik voor alle nieuws en uitslagen. Voor een meer gedetailleerd overzicht surft u naar deze pagina's: pro-tour, vrouwen-elite, de Europese kalender, beloften en elite met/zonder contract, en junioren.

Januari

13-30/1: Santos Tour Down Under

20-27/1: Vuelta a San Juan

30/1-3/2: Herald Sun Tour

Februari

6-10/2: Ronde van Valencia

16-21/2: Ronde van Oman

20-24/2: Ronde van de Algarve

20-24/2: Ronde van Andalusië - Ruta del Sol

24/2-2/3: UAE Tour

Maart

24/2-2/3: UAE Tour

2/3: Omloop Het Nieuwsblad

3/3: Kuurne-Brussel-Kuurne

5/3: GP Le Samyn

9/3: Strade Bianche

10-17/3: Parijs-Nice

13-19/3: Tirreno-Adriatico

20/3: Nokere Koerse

22/3: Bredene Koksijde Classic

23/3: Milaan-Sanremo

25-31/3: Ronde van Catalonië

27-8/3: Driedaagse Brugge-De Panne

29/3: E3 Binck Bank Classic

31/3: Gent-Wevelgem

April

3/4: Dwars Door Vlaanderen

7/4: Ronde van Vlaanderen

10/4: Scheldeprijs

14/4: Parijs-Roubaix

17/4: Brabantse Pijl

21/4: Amstel Gold Race

24/4: Waalse Pijl

28/4: Luik-Bastenaken-Luik

30/4-5/5: Ronde van Romandië

Mei

30/4-5/5: Ronde van Romandië

2-5/5: Tour de Yorkshire

11/5-2/6: Giro d'Italia

12-18/5: Tour of California

Juni

11/5-2/6: Giro d'Italia

9-16/6: Critérium du Dauphiné

12-16/6: Baloise Belgium Tour

15-23/6: Ronde van Zwitserland

21/6: Dwars door het Hageland

22/6: Heistse Pijl

23/6: Elfstedenronde

27/6: BK Tijdrijden in Middelkerke

30/6: BK Wegrit in Gent

Juli

6-28/7: Tour de France

27-31/7: Ronde van Wallonië

31/7-11/8: Ronde van Portugal

Augustus

31/7-11/8: Ronde van Portugal

3/8: Clasica San Sebastian

3-9/8: Ronde van Polen

12-18/8: BinckBank Tour

15/8: Cyclassics Hamburg

24/8-15/9: Vuelta

25/8: Schaal Sels

28/8: Druivenkoers-Overijse

30/8: Great War Rememberance Race

September

24/8-15/9: Vuelta

1/9: GP Jef Scherens Leuven

7/9: Brussels Cycling Classic

8/9: Antwerp Port Epic

15/9: Grand Prix de Montréal

18/9: GP de Wallonie

20/9: Kampioenschap van Vlaanderen

21/9: Primus Classic

22/9: WK ploegentijdrijden - mixed relay

25/9: WK individuele tijdrit

29/9: WK wegrit

Oktober

12/10: Ronde van Lombardije

13/10: Parijs-Tours

15-20/10: Tour of Guangxi